Lasteaiatasu
Annetuskonto
Ruumide rent

Lasteaed on avatud 7.00 - 19.00

Hommikul kl 7.00 - 7.30 ja õhtul 18.00 - 19.00 töötab valverühm.
2017/18. õppeaastal on valverühm Siiruviirud II korrusel. Valverühma õpetajad on Marika ja Ruth.
Lasteaed on suletud puhkepäevadel ja riiklikel pühadel.

Lasteaiakoha taotlemine

Tallinna linna elanikel tuleb lapse lasteaia järjekorda registreerimiseks  täita lapse sünnitunnistuse alusel lasteasutusse vastuvõtu taotlus.

Taotlusele märgitakse lisaks isikuandmetele kuni kolm lasteaia valikut ja kohasoovimise aeg. Taotlus esitatakse ühe valitud  lasteasutuse direktorile kas isiklikult või e-posti teel.
Lapse koolieelsesse lasteasutusse vastuvõtu taotluse leiab siit (.pdf).

Loe veel

Lapse lasteaiast lahkumine

Lapse lasteasutusest väljaarvamiseks esitab vanem lasteasutuse direktorile avalduse (.doc).
Avaldus esitatakse hiljemalt kaks nädalat enne lapse lahkumist ja selles märgitakse lapse lasteasutusest lahkumise aeg.

Laps arvatakse lasteasutuse nimekirjast välja direktori käskkirjaga ja tema andmed kustutakse infosüsteemist kolme tööpäeva jooksul alates lapse väljaarvamise kuupäevast.

Lapse lasteasutusest lahkumisel on vanem kohustatud tasuma vanema poolt kaetava osa kuni lapse lasteasutusest väljaarvamise kuupäevani.

Lehekülge toimetab E. Kabel
Eive.Kabel[ät]haraka.edu.ee