Menüü
Üritused
Tööpakkumised

Aprill - nutikuu

Aprillikuu on Tallinna lasteaedades ja koolides kuulutatud nutikuuks.  Haridusasutused jagavad oma häid kogemusi, kuidas muuta õppimine loomingulisemaks ja huvitavamaks.

Haraka lasteaias kasutatakse õppetegevustes haridusroboteid BeeBot, BlueBot koos käsulugejaga, Ozobot ning Dash ja Dot robotid.

Aprillikuu jooksul täiendavad õpetajad  enda oskusi Kullatera lasteaia Roboaia koolitustel ja õpivad ka üksteiselt - 16. aprillil on lasteaias õpetajate robolõuna, kus õpitakse tundma Dash ja Dot roboti võimalusi.
24. aprillil kutsuvad Siiruviirud lasteaeda oma vanemad, et üheskoos robootiliste vahenditega tegutseda.
Sillerdajad osalevad 25. aprillil Kullatera lasteia nutitunnis, teemaks Ozobot.
25. aprillil läheb neljaliikmeline meeskond Sillerdajatest Tallinna robootikapäevale Südalinna kooli, kus lasteaiad lahendavad ülesandeid BeeBot ja BlueBot robotitega.
Kullatükid tutvustavad vanematele esimesi samme robootikas 7. mail.