Menüü
Üritused
Tööpakkumised

Sõbrapäev kaunite baleriinidega

Tallinna Haraka Lasteaias toimus 14. veebruaril, sõbrapäeval traditsiooniks saanud kontsert „Sõbralt sõbrale“.

Lapsed esinesid kaaslastele laulu, luuletuse ja flöödimänguga. Judoringi lapsed näitasid õpitud võtteid ja vigureid. Kõige toredam üllatus tuli Tallinna Balletikooli õpilastelt. Väikesed silmad jälgisid tähelepanelikult iga kaunist ja graatsilist liigutust.

Oh, kuidas see prints ikka printsessi tõstis ning kuidas kolm graatsilist haldjaneidu üle põranda liuglesid! Kooli direktor Kaie Kõrb näitas lastele päris ehtsaid balletikingi. Mudilased said neid kastudes ja vaadates imestada, kui kõva oli varvaste osa ja mõistsid kui palju tuleb ikka harjutada, et selliste kingadega tantsida. Tore koosolemine lõppes ühise ringmänguga ja iga laps sai endale õpetaja Ruthi meisterdatud lepatriinuga südame. Lapsed mõistsid, et sõpra tuleb hoida hellalt, nagu seda väikest lepatriinut.